O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą pokryć dachowych i materiałów ogólnobudowlanych. Świadczymy usługi blacharsko-dekarskie. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego materiału, oraz rzetelną obsługę.

Dachy są naszą pasją , dzięki czemu nie zależy nam jedynie na sprzedaży materiałów. Staramy się podejść indywidualnie do każdego klienta, poznać jego potrzeby, możliwości finansowe i znaleźć rozwiązanie optymalne dla niego.

Postawiliśmy przede wszystkim na jakość materiałów, która na obecnym rynku bywa różna.

Ze względu na utrzymanie dobrej jakości od lat współpracujemy z firmą BLACHOTRAPEZ która jest wyłącznym dystrybutorem stali z ThyssenKrupp oraz wprowadziła do produkcji unikalną na skalę światową technologię SPS – Safe Profiling System, czyli System Bezpiecznego Tłoczenia.

Wdrożenie innowacyjnego systemu tłoczenia (profilowania) blachy stało się możliwe dzięki wieloletnim obserwacjom, analizom i badaniom, przeprowadzanym przez naszych ekspertów w kooperacji z dostawcami stali i zespołami nowych technologii. Warto podkreślić, że system SPS został zastrzeżony i zgłoszony do urzędu patentowego, jako innowacyjny i nowatorski na rynku.

Jako oficjalny dystrybutor produktów tej firmy jesteśmy w stanie zadowolić każdego klienta, zarówno pod kątem wyboru pokrycia, materiału z którego jest tłoczone oraz ceny, która nie zawsze musi być wysoka.

My proponujemy najwyższą jakość za rozsądną cenę.

Pomiar, wycena oraz transport materiałów na teren budowy GRATIS

Kontakt z klientem utrzymujemy do całkowitego zakończenia inwestycji.

Klienci którzy kupili dach , wracają po materiały do dalszych etapów robót budowlanych, oraz korzystają ze współpracujących z nami brygad np. hydraulicznych, dociepleniowych, okien elewacyjnych oraz polecają nas swoim znajomym jako rzetelną firmę. Naszym sukcesem są również sprawdzone brygady, które swoją pozycję na rynku wypracowywały przez lata.

Dzięki współpracy z fachowcami oferujemy sprzedaż materiałów na preferencyjnej stawce Vat 8% , wraz z usługą montażu .

Nasze usługi obejmują całe etapy budowy.